Placeholder image alternative text.

Zavesí Jose Aldo rukavice na klinec???

Jose Aldo hovorí o pozadí druhej porážky s majstrom Maxom Hollowayom. Mnoho rokov mala perová kategória len jedného dominanta a bol ním Jose Aldo.

Je pravda, že v roku 2015 bol Aldo veľmi rýchlo sknokautovaný Connorom McGregorom, ale ako írsky zápasník zmenil kategóriu, Scarface opäť získal svoj titul.

Netešil sa však z neho dlho, pretože Max Holloway ho zložil. Po pol roku došlo k havajsko-brazílskemu revanžu a Holloway dal bývalému šampiónovi poriadny výprask.

Je to ťažké keď po 10 rokoch na vrchole posledné 3 zápasy zo 4 prehral. Jose vážne uvažuje o odchode do dôchodku, priznal zo aj v rozhovore s Combate pre  MMAFighting.

"Po zápase som si nechal nejaký čas, aby som bol s rodinou a premýšľal nad vecami", priznal Aldo. " O dva týždne neskôr som sa stretol s trénermi a opýtal som sa či nie je naozaj už čas ukončiť kariéru".

Nakoniec sa však rozhodli pokračovať ďalej, takže Aldo ešte nezavesí rukavice na klinec.""Som schopný ísť von bojovať a znovu získať opasok. Mám ešte v zmluve štyri zápasy", dodal Aldo.