Placeholder image alternative text.

XFN stále dlží Rytmusovi aj iným zápasníkom!

 

Server iDnes.cz dnes nad ránom prišiel s novými správami týkajúcimi platenie dlhov XFN voči bývalým zápasníkom.

 O pošliapanú a zničenú značku XFN napriek všetkému vlani prejavila záujem módna značka Double Red  a predajcovia zbraní z EMAA International.

Obe spoločnosti napumpovali do umierajúceho giganta milióny. Vtedajší promotér Petr Kareš potom na základe tohto kroku sľúbil doplatiť dlhy voči zápasníkom a tiež fanúšikom, ktorí si kúpili vstupenky na nikdy neuskutočnené galavečery.

"Organizácia XFN Patrikovi Vrbovskému (Rytmusovi) stále dlhuje polovicu honoráru. Nie som ale oprávnený čiastku konkretizovať, " povedal manažér slovenského rapera Dalibor Frankovič (podľa všetkého by malo ísť o 40-tisíc eur).

Poľská agentúra Artnox Fight Šport sa pridáva: "Doteraz nám XFN dlhuje 1 750 euro pre Mateusza Ostrowského (zápasil v roku 2019 s Martinom Šolcom, ešte predtým prehral s Vémolom)."

Nejde ale len o tieto hviezdy, na svoje peniaze čaká napríklad aj dvadsaťpäťročný amatér Václav Štěpán, ktorý zápasil na turnaji XFN 12 v novembri 2018. "Ide o blbé tritisíc korún," zveril sa iDnes.cz, a vzápätí dodal: "Ale myslím , že pán Kareš ani nevie, že mi dlhuje. "