Placeholder image alternative text.

Wilder pripravený na revanš s Furym:

 

Deontay Wilder neplánuje dlhú prestávku s boxom. Po sobotňajšom zápase majster sveta federácie WBC hneď naznačil, že vo februári plánuje odvetu s Tysonom Furym.

„The Bronze Bomber” to nemal v sobotu ľahké. Jeho súper Luis Ortiz v zápase dominoval, čo si predovšetkým všimli všetci rozhodcovia...do šiesteho kola bodoval. Wilder zmietol bodovacie lístky v siedmom kole, keď súperovi uštedril knokaut, celkovo desiaty krát pri obhajobe svojho opasku.

 

Big left by Luis Ortiz#WilderOrtiz2 pic.twitter.com/009cgHw0ho

— GIF Skull - Never Foegive, Never Foeget (@GIFSkull) 24. novembra 2019

Po zápase naznačil 34-ročný boxer svoje ďalšie plány. Ako bumerang sa vrátila téma revanšu s Furym. Prvé stretnutie medzi boxermi skončilo kontroverznou remízou. Nie je teda na tom nič čudné, že ich odveta sa javí ako samozrejmou záležitosťou v ťažkej váhe. S Furym bude určite zápas. Mal by sa uskutočniť vo februári. Uvidíme, ako to bude. Potom budem hľadať zjednocujúci zápas. Chcem jedného šampióna, jednu tvár, jedno meno a tým je Deontay Wilder. Ťažká váha je príliš malá na to, aby mala toľko titulových opaskov. Mal by byť len jeden šampión. Pre fanúšikov je to dosť mätúce. Myslím, že som hodný tohto titulu.