Placeholder image alternative text.

Vráti sa kráľ knokautu do UFC?

 

Hoci Anthony Johnson (22-6) sa posledný krát objavil v klietke UFC pred troma rokmi, čoraz viac ľudí by ho rado opäť videlo zápasiť. K možnému návratu „Rumble“ sa vyjadril Dana White.

Počas svojej kariéry Johnson dva krát zápasil o titulový opasok a dva krát ho porazil Daniel Cormier. Po revanši sa 36-ročný zápasník pobral do športového dôchodku.

Počas troch rokoch sa veľa krát otvorila téma návratu Johnsona do UFC. Niekedy to spomínal sám zápasník a teraz túto tému znova otvára.

Pozeral som druhý zápas DC s Miocicom. Patrili vtedy k najlepším. Ukázali veľa schopností aj talentu. Niekto videl len normálny zápas, ale ja som videl niečo iné. Všetko na vysokej úrovni. Tak som si povedal, vieš čo, môžeš tam ísť a urobiť to. Preto pôjdem a skúsim to.

Nakoniec sa však odvtedy udialo veľmi málo. Preto stále nie je známe, či fanúšikovia môžu počítať s tým, že si „Rumble“ opäť nasadí rukavice UFC. Dana White so zápasníkom o tom diskutoval, ale hneď sa to aj zastavilo.  Prezident UFC nevidí dôvod, prečo by Johnson mal opäť bojovať v klietke.