Placeholder image alternative text.

Veľké straty vo firme Conora!

 

Írska firma „McGregor Sports and Entertainment Limited”, založená samotným Conorom Mc Gregorom, vykázala za posledný rok šesťcifernú stratu!

Spoločnosť bola založená za účelom riadenia športových zábavných aktivít.

McGregor zarobil 3 milióny dolárov za svoj posledný zápas s Khabibom Nurmagomedovom na UFC 229 v roku 2018 . Vo štvrtom kole síce prehral, ale jeho bankový zostatok určite vyhral. McGregor tiež obdržal zisk za PPV, ktorý podľa odhadov obohatil jeho konto o o približne 30 miliónov dolárov .

Tieto čísla ešte neobsahujú sumu za doplnky od sponzorov. „Mystic Mac“ predĺženie zmluvy so spoločnosťou Reebok, ktorá mu ročne vyplatí 5 miliónov dolárov .

Veľká časť finančného zisku spoločnosti McGregor však pochádza z jeho značky Whisky - Proper Twelve V máji spoločnosť „Notorius“ prostredníctvom Instagramu prezradila, že spoločnosť v prvom roku dosiahla tržby v hodnote 1 miliardy dolárov . Tu sa tiež oplatí dodať, že Íri sa zameriavajú aj na iné obchodné záležitosti vrátane investícií a rozvoja nehnuteľností.

Spoločnosť „McGregor Sports and Entertainment Limited“ bola založená v roku 2014. Podieľa sa na riadení športu. Dee Devlin, partnerka a matka dvoch detí McGregora,  je riaditeľkou spoločnosti spolu s priateľom  Alanom Geraghtym.

Nové dokumenty predložené minulý týždeň, vykázali že hotovosť spoločnosti klesla z 324 438 EUR na 1 761 EUR ! Za posledných 12 mesiacov tak spoločnosť utrpela stratu 309 462 eur.

Spoločnosť McGregor určite však nekrachuje, pretože jeho aktíva sa odhadujú na 47 - 110 miliónov dolárov .