Placeholder image alternative text.

Tyson sa vracia! Po jeho boku legendárny tréner MMA!

 

Svetom bojových športov nedávno obletela skvelá správa. Fanúšikovia opäť uvidia v ringu Mikea Tysona. Američan chce absolvovať niekoľko súbojov.

Nie tak dávno sa objavili na internete diskusie, či by Tyson bol v dnešnej dobe schopný konkurovať iným boxerom. Samozrejme je zbytočné sa touto otázkou zaoberať, keďže „Beštia“ je už dávno v športovom dôchodku a jeho najlepšia forma je preč.

Aj tak by veľa ľudí chcelo vidieť 53-ročného boxera v ringu. Hlavne mladí fanúšikovia, ktorí naživo nikdy legendu v akcii nevideli. Na druhej strane, starší diváci by sa vrátili späť do svojich mladých čias, keď bol Tyson hviezdou.

Vyzerá to tak, že fanúšikovia boxu budú mať predsa len príležitosť uvidieť legendu boxu medzi štyrmi povrazmi. Samozrejme nebude to podľa profi pravidiel. Američan sa predstaví v niekoľkých exhibičných zápasoch, ktoré budú mať charitatívny úmysel.  Zápasy by mali mať maximálne štyri kolá.

Mike sa pripravuje na zápasy zodpovedne. Svedčí o tom aj to, že boxerovi pomáha Rafael Cordeiro, brazílsky tréner zmiešaného bojového umenia, ktorý pripravoval aj zápasníkov ako Fabricio Werdum (23-8-1), či Rafael dos Anjos (29-13). Dôkazom je fotografia, ktorá bola zverejnená na Instagrame.