Placeholder image alternative text.

Trojnásobná majsterka Európy môže siahnuť na olympijské zlato!

 

Už zajtra 1. októbra vycestuje výprava Slovenského olympijského tímu do Buenos Aires na 3. Mládežnícke Olympíjske hry! Zastúpenie nebude chýbať ani z bojového športu vďaka mladej oravskej pästiarke Jessice Triebeľovej! 

Tretie pokračovanie Olympijských hier mládeže napíše svoje pokračovanie od 6. do 18. októbra v hlavnom meste Argentíny, Buenos Aires. Svojimi výsledkami získala miestenku aj oravská pästiarka Jessica Triebeľová .

 

Slovenská výprava sa stretne 1. októbra v hoteli NH Gate One v Bratislave, kde mladí športovci zložia sľub do rúk prezidenta SOV Antona Siekela. Za individuálne športy zloží sľub naša olympijská nádej Jessica Triebeľová, ktorá bude na Mládežníckych olympijských hrách reprezentovať Slovensko v boxe.

 

 

Posledné dni strávila Jessica záverečnou prípravou a cibrením na spoločných sparingoch v Bratislave, v Nitre a nakoniec v domácom klube. „Na olympiádu sa veľmi teším, momentálne mi vrcholí príprava doma. Ostali už len posledné dva tvrdé sparingy, do ktorých sa snažím vniesť všetky veci, na ktorých sme pracovali a zlepšovali. Na olympiáde chcem podať určite svoj najlepší výkon, tvrdo som trénovala tak verím že sa všetko ukáže“, povedala trojnásobná majsterka Európy.

 

 

Otvárací ceremoniál sa uskutoční pri dominante mesta, obelisku, na najširšej ulici sveta - Avenida 9 de Julio. Šancu vidieť otvorenie hier naživo tak dostane až 300-tisíc divákov a organizátori sľubujú veľkolepú šou vzdorujúcu gravitácií. Celý koncept hier je ladený pre mládež a túto vekovú kategóriu má najviac zaujať.