Placeholder image alternative text.

Šampiónka UFC Valentina Shevchenko chce zápas v najbližších týždňoch!

 

Šampiónka mušej váhy UFC Valentina Shevchenko (16-3) nemieni len tak bezčinne sedieť. Pustila sa do prípravy na nasledujúci zápas, ktorý by chcela v priebehu najbližších týždňov.

Čo je fakt, ďalšia v poradí v zápase o opasok je Jessica Eye (16-3), ktorá právo zápasu o titul získala porážkou Katlyn Chookagian na UFC 231. Problém je v tom, že Američanka chce zápasiť o zlato v mušej divízií najskôr v lete, a takýto scenár Shevchenko nevyhovuje.

Manažér zápasníčky Roger Allen povedal pre MMAjunkie.com, že šampiónka je pripravená zápasiť už za pár týždňov a dlhé čakanie niekoľko mesiacov nepripadá v úvahu.

Okrem toho sama Shevchenko uz v decembri povedala, že nechce len tak bezčinne sedieť a čakať na ďalší vývoj v mušej divízií.

„O tom, či chcem urobiť: obhajovať svoj opasok tak často, ako to len bude možné. Som zdravá, nemám žiadne problémy. Idem jednoducho po ďalšiu úlohu. Nechcem strácať čas, tým, že budem teraz držať opasok rok a nerobiť nič, len sa ukazovať v médiách a chváliť sa svojim titulom. Nechcem aby to bolo takto“.

Ak nie Jessice Eye, komu by ste dali šancu na zápas s Valentinou Shevchenko?