Placeholder image alternative text.

RONDA ROUSEY: Keby to bolo 300 skutočných zápasov, boli by ste mŕtvi

 

Bývalá šampiónka UFC, jedna z najdôležitejších postáv v histórií ženského MMA Ronda Rousey sa vyjadrila ku komentárom, ktoré sa vysmievajú k jej účasti vo wrestlingu.

Rousey sa po dramatických prechrách s Holly Holm a Amandou Nunes rozhodla zavesiť rukavice na klinec a už sa nevrátiť do klietky UFC. Namiesto toho pokračuje vo svojej športovej kariére vo WWE, kde stále získava stále viac a viac fanúšikov.

Zápasníčka WWE, ktorá v súčasnosti plánuje narodenie dieťaťa, na sociálnych sieťach poukázala na komentáre naznačujúce, že teraz hrá predstierané zápasy. Pre Ronda Rousey sú vystúpenia vo WWE pravdepodobne oveľa vážnejšie:

„Každý kto je pobúrený a nazýva ma profi wrestlerkou, ktorá robí falošné zápasy pre zábavu, nemal nikdy v živote skutočný zápas. Kým sa snažíte narušiť ego profesionálnych wrestlerov, nikto z vás nerozmýšľa o skutočných bojovníkoch, ktorý robili naozajstné zápasy v minulosti a profi wrestling je pre nich na podobnej úrovni.

Áno rozumiem, wrestling 300 dní v roku je to veľmi ťažké pre telo a je to ťažká profesia, ale či viete čo by stalo, keby ste mali 300 skutočných zápasov v roku? Boli by ste mŕtvi“.