Placeholder image alternative text.

Nick Diaz nevystúpi na UFC 235?

 

V predchádzajúcom mesiaci, prezident UFC Dana White oznámil dlho očakávaný návrat do klietky Nicak Diaza (26-9, 2 N / C), ktorý má zmluvu s Jorge Masvidal (32-13) na marcovú gala UFC 235. Ale ako sa zdá, toto vyhlásenie bolo predčasné...

Diaz v rozhovore s ESPN priznal, že nikdy neodsúhlasil zápas s Masvidalom, ani s nikým iným, a v tomto momente nemá povinnosť objaviť sa na UFC 235:

„Myslím si, že to nie je úprimné zo strany UFC, že sa snažia oslabiť moju hodnotu a očakávajú, že vymôžu zo mňa dohodu,  kým sa budem pripravovať na zápas. Tak to nebude. Ak chce ktokoľvek so mnou zápasiť, vedia, kde ma majú hľadať". 

Mám veľa práce v súvislosti s rôznymi podnikmi. Musíme sa dostať do situácie, v ktorej bude mať  zápas zmysel pre každého. Musia mi ponúknuť zápasníka, ktorého budem akceptovať  a aj on mňa. Potom môžeme dohodnúť a spraviť skutočnú show. 

Posledný zápas v oktagone UFC, mal Nick Diaz v januári 2015, keď prehral na body rozhodnutím rozhodcov s Andersonom Silvou. Výsledok tohto zápasu sa však zmenil na "no contest" v dôsledku dopingových previnení... oboch zápasníkov.