Placeholder image alternative text.

Neskutočné peniaze! Dana White prezradil zárobky Nurmagomedovova v UFC!

 

Conor McGregor (22-4) je uznávaný za najbohatšieho zápasníka v MMA, ale podľa prezidenta UFC Dana White, nie je jedinou osobou, ktorá zarába neskutočné peniaze za zápas v klietke.

Počas tlačovej konferencie po uplynulej gala UFC 246 v Las Vegas, na ktorej „The Notorious“ potreboval len 40 sekúnd na to, aby sknokautoval Donala Cerrone, priznal prezident UFC Dana White, že najväčší zápas, aký môže teraz zostaviť je revanš írskeho zápasníka s Khabobom Nurmagomedovovom.

White naznačil, že od začiatku je medzi týmito zápasníkmi zlá krv, ktorá ešte podporuje to, aby sa opäť stretli v klietke:

V podstate je to tak, že Khabib nikdy neodmietol zápas – NIKDY“ Khabib nie je zápasníkom, ktorý by odmietal ponuky. To nie je jeho štýl. K tomu ešte nenávidí Conora McGregora. Conor ho tiež nenávidí. Vždy keď hovoria o sebe, môžete rátať hneď s reakciou z druhej strany.

Podľa Dana White Khabib môže počítať s výplatou podobnou tej, ktorú inkasuje McGregor. White povedal sumu, akú mohol Rus zarobiť za svoje zápasy v oktagone:

„Všetci hovoria o tom, aký bohatý je Conor. Khabib je tiež bohatý. Zarába podobné peniaze! Je odmeňovaný tak isto, je to ten istý typ zápasníka. Keď sa spýtate o akých peniazoch hovorím, tak mám na mysli nad 50 miliónov dolárov“.