Placeholder image alternative text.

Nečakaná žiadosť o ruku!

Počas víkendu sa konalo podujatie Boxing Grand Final v Karlových Varoch, okrem kvalitných zápasoch boli fanušíkovia svedkom aj jednej žiadosti o ruku! 

Vrchol večera obstarali dva starí známi. Pavel Sour (9-1, 6 KO) a Václav Pejsar (12-7, 10 KO) si sľubovali bitúnok a poriadnu rezbu. A svoje slová naplnili. Už v závere prvého dejstva sa otestovali poriadne tvrdou výmenou. V druhom a treťom akoby sa odtrhli z reťaze. Predovšetkým Pejsara potom jeho kouč Filip Miňovský musel ďalšie tri prestávky poriadne dôrazne zmravňovať.

"Dal som tam súperovi úder po stopke, za čo sa ospravedlňujem. Nedokázal som jednoducho udržať nervy. Mrzí ma to, "povedal po konci odveta za decembrové stretnutie Pejsar. "V druhom kole som si zlomil ruku a nechal sa strhnúť. Môj klasický problém, bola to šialená bolesť, nevedel som, či to doboxujem. Preto sa ospravedlňujem fanúšikom, bol to hrozný zápas, šialený na pozeranie, "zaznelo z jeho úst.

Hoci Pejsar splnil, že tentoraz bude boxovať, na obhajcu titulu v ťažkej váhe to nestačilo, verdikt bodových bol jasný: 97-92, 97-95 a 97-93 pre jeho súpera. A podľa všetkého to bol posledný Pejsarov zápas v tejto váhe.

"Mám dve oznámenia. Prvá je, že chcem skúsiť zhodiť do krížovej váhy, v supertíze je väčšina chalanov ďaleko väčších ako ja a stále si drží rýchlosť a výbušnosť, "začal svoje rozprávanie. "Dneska nechcem ďakovať veľa ľuďom, ale iba jedinému človeku, ktorý pri mne vždy stojí, ktorý je pre mňa najdôležitejší na svete a ktorého moc milujem," pokračoval.

 

Svoje slová smeroval k partnerke Nikole, ktorú následne požiadal o ruku. A krásny prstienok so slzami v očiach prijala za svoj. "Som veľmi šťastná, veľmi ho milujem a chcem s ním zostať po zvyšok života," dodala sympatická tmavovláska, než spolu so svojím snúbencom odišla do šatne. Jednoducho šport nie je všetko. A to ani vo chvíli, keď ponúkne fanúšikom tak parádne predstavenie ako Boxing Grand Final v Karlových Varoch!