Placeholder image alternative text.

McGregor v emocionálnom príhovore o koronavíruse : Tento súboj nás potrebuje všetkých!

 

Conor McGregor (21-4) je jedna z najväčších hviezd svetového športu. Zápasník využil svoju popularitu, aby sa obrátil a prehovoril ku svojim rodákom o koronavíruse.

The Notorious na sociálnych sieťach zverejnil video ku svojim rodákom z Írska. McGregor chce, aby bola úplná karanténa. Podľa neho je to nevyhnutné, aby sa zabránilo šíreniu vírusu.

"Diskutuje sa o úplnej karanténe. Cítim, že to musíme urobiť. Rozoznám ťažký zápas a teraz vidím, že taký jeden máme vo svojich rukách.

Chcem vyzvať všetkých ľudí, úžasný írsky národ. Tento súboj potrebuje nás všetkých. Všetci sme v červenom rohu a čakáme na gong. Poďme sa teda spojiť aj s inými ľuďmi na celom svete.

Skutočná blokáda musí začať a musí začať hneď teraz! Spoločne v tejto karanténe. Spojení  v karanténe. Musíme zatvoriť letiská a všetky spoločnosti, ktoré nie sú potrebné. Musíme sa vzdať všetkých ciest, ktoré tiež nie sú potrebné.

Viem, že keď pochopíme vážnosť tohto stavu, ktorý sa blíži, náš veľký národ to zvládne. Je čas na úplné vypnutie a sme pripravení. Apelujem na všetkých pri moci. Osud nášho nádherného ostrova závisí od vás. Toto je môj návrh a modlím sa, aby sa to stalo.​​​​​​"