Placeholder image alternative text.

Mayweather Jr. chce revanš s McGregorem: Ak sa vrátiš, budem na teba čakať!

 

Vyzerá to tak, že Floyd Mayweather Jr. chce revanš s Conorom McGregorom. Američan napísal komentár k vyhláseniu McGregora o ukončení kariéry.

Doposiaľ neporazený pästiar, ktorý je uznávaný za najlepšieho boxera zápasil v minulosti medzi štyrmi povrazmi aj s McGregorom. V roku 2017 sknokautoval „The Notoriousa“ v desiatom kole. Teraz je otvorený odvete.

McGregor je presvedčený, že potencionálny revanš by s Mayweatherom vyhral. Také vyjadrenie poskytol v rozhovore s legendárnym Mikeom Tysonom. Ako na to zareagoval Mayweather Junior?

„Ak sa nemýlim, nepovedal si Mikeovi Tysonovi, že by si ma porazil, keby sme mali druhý zápas? A teraz rezignuješ z tohto športu? Ak sa rozhodneš vrátiť, tak ťa tu budem čakať, aby som ťa opäť vytrestal“.

 

 

McGregorove rozhodnutie o športovom odchode do dôchodku bolo prekvapujúce. Írsky zápasník sa v januári vrátil na víťaznú cestu vyradením Donalda Cerrone za 40 sekúnd. Sám vysvetlil odklon od športového sveta nedostatkom iskry a zlyhaním pri rokovaniach o následných zápasoch s UFC.