Placeholder image alternative text.

Max Holloway o svojom zdravotnom stave: Stále nemám odpoveď

Max Holloway (19-3) mal obrovskú smolu, keď vypdol na niekoľko dní pred súbojom s Brianom Ortegom (14-0, 1 N/C) na UFC 226.

Súčasný majster featherweight UFC mal problémy s výslovnosťou, ktoré si všimli média aj fanúšikovia. Zápasník vycúval zo súboja a absolvoval niekoľko prehliadok, pretože bolo u neho podozrenie na ostras mozgu. Teraz po prvý krát prehovoril:

"Nemal som otras mozgu. Chcel by som, aby odpoveď bola jednoduchá. Bolo by ľahšie posunúť sa dopredu, ak by som vedel, čo sa stalo.

Slovo "mŕtvica" nikdy nepadlo. Keď sa takéto povesti objavili, moja prvá myšlienka bola, že to bola nejaká zrazenina. Nikdy som si nemyslel, že sa znova nebudem biť. Nikdy som nemal takéto myšlienky. Som bojovník, chcem bojovať. Keď mi povedali, že idem na pohotovosť, prosil som ich, aby ma nechali bojovať." 

Holloway ubezpečuje, že sa teraz cíti oveľa lepšie, ale stále neexistuje žiadna definitívna odpoveď o jeho stave.

"Bol som s niekoľkými lekármi a odborníkmi, ale nevedeli mi povedať, čo sa deje. Teraz je to v poriadku, budem pokračovať v zápasení. 

Prešiel som úspešne všetkými testami. Ak počujete takéto správy, je to skvelé, ale stále máte strach. Chcete vedieť, čo sa deje. Je to bláznivé, že stále nemáme žiadnu odpoveď. Ale teraz som šťastný, že som zdravý." dodal Holloway.