Placeholder image alternative text.

M-1 Global naberá tempo! 4 gala za 10 dní!

 

Jeden z najpopulárnejších športov súčasnosti je vo veľkej miere stopnutý pre pandémiu koronavírusu. Napriek veľkému počtu odvolaných podujatí, M-1 Global prišiel s informáciu, že má naplánované až štyri gala šou v priebehu desiatich dní!

Svet MMA poriadne trpí pre COVID-19. Každý organizátor gala šou musel zo svojich plánov vycúvať. Dokonca aj taký velikán ako UFC, musel svoju gala s číslom 249 odložiť.

Opatrenia ale nevystrašili organizáciu M-1 Global. Federácia ohlásila plán na nasledujúcich desať dní. Počas tejto doby sa odohrajú až štyri podujatia, na ktorých sa predstavia mladí a perspektívni zápasníci.

Tri akcie budú v Minsku. Výber mesta nie je náhodný, pretože Bielorusko je jedna z posledných krajín, kde sa funguje normálne. Krajina nezakázala športové podujatia, takže tu prebiehajú naďalej napríklad aj futbalové ligy. Minsk bude teda hostiť gala 15. (včera), 18. a 25. apríla

Posledná šou sa uskutoční v Sankt – Petersburgu. Tá je naplánovaná na 17. apríla. V Rusku ešte platia prísnejšie opatrenia, preto budú tribúny prázdne.