Placeholder image alternative text.

KSL: Obháji Veskov titul? Prekvapiť môže Mydlo

 

Finále amatérskej MMA KASprof Security ligy a zakončenie 8. ročníka jedinečného projektu sa pomaly blíži. 30. marca 2019 sa vo Vavrečke dozvieme mená nových šampiónov a držiteľov titulových opaskov KSL. 

Goran Veskov si minulý rok vybojoval svoj prvý opasok KSL na galavečeri NOC BOJOV 8 v kategórií do 66kg po výhre nad Kristiánom Semanom z MMA Team Slovakia Michalovce. Tentokrát ho do súboja vyzve mladý Matúš Mydlo z klubu  Bojovník Strážske. Veskov svojho menej skúseného súpera nepodceňuje a venuje sa naplno príprave.

"Moja príprava začala hneď po prázdninách a tak už postupne dokončujem prvú fázu. Opravujem chyby, ktoré som urobil počas minulých zápasov. Prípravujem sa v dvoch kluboch - LCC Trenčín a KO Gym".

V klietke mu robí sparing partnera Marek Kvasnica, ktorý súťažil na lige a svojim výkonom sa prebojoval na čelo tabuľky, vzhľadom na to, že absolvoval profi zápas, musel súťaž opustiť. Veskov ma jasnú víziu akou cestou by sa chcel uberať. 

"Môj cieľ je organizácia Bellator a až do toho času mám v pláne urobiť čo najviac zápasov, aby som bol čo najlepší".

Pred profi cestou zápasníka ho však čaká ešte finále KSL, kde by chcel svoj titul obhájiť. Podarí sa trenčianskému zápasníkovi potvrdiť svoje kvality, alebo mu opasok vyfúkne mladý bojovník zo Strážskeho?