Placeholder image alternative text.

Khabib: Ak sa hocikde stretneme s Conorom, určite sa pobijeme, aj za cenu, že niekto pôjde do basy!

 

Šampión ľahkej váhy UFC Khabib Nurmagomedov (27-0) a jeho posledný súper Conor McGregor (21-4) nehoria k sebe sympatiou, hoci sme to ešte nazvali jemne. Rus a Ír, sa poriadne nenávidia, o čom svedčí aj najnovšie vyjadrenie „Orla“ pre stanicu ESPN.

Nurmagomedov povedal, že každé súperenie s McGregorom, berie ako vojnu a je pripravený sa s írskym zápasníkom pobiť, kdekoľvek ho stretne, nehľadiac na právne dôsledky.

„ Vtedy v oktagone, kedy sme mali spolu zápas, sme to medzi sebou neukončili. Rozbíjanie ľudí nestačí. Hovoril som iba o tom, že som ho rozbil? To nestačí. Musíme rozbiť celú jeho skupinu. Takto vždy uvažujem pred zápasom. Tak to hovorím aj môjmu tímu: Hej dnes večer ideme do vojny. To nie je zápas, to je vona.

A ona s nikdy neskončí. Aj keď sa niekde stretneme, budeme sa biť. Na 100 percent. Je jedno, či potom niekto skončí v base. Nebojím sa toho. Oni pôjdu do nemocnice a my na políciu. To je všetko". 

Nurmagomedov sa tiež vyjadril na možný revanš s McGregorom a pre túto myšlienku sa vyjadril takto:

„Tento chlap sa musí vrátiť na sériu víťazstiev. Musí urobiť sériu deviatich, desať výhier v rade. Potom budeme spolu zápasiť. Možno si ľudia, ktorí sledujú tento rozhovor, pomyslia: „O akom nezmysle hovorí? Ak UFC zavolá a navrhne zaápas proti Conorovi za milión dolárov, okamžite sa to odsúhlasí.

Nie, nebude to tak. Musí sa vrátiť a ukázať, kým je. Dana White mi nemusí volať. Niekedy s ním hovorím, je to dobrý chlap, ale nehovoríme o tomto šialenom boji.

Chcem bojovať proti skutočným bojovníkom: Dustin Poirier, Tony Ferguson.  Chcem čeliť im. Nechcem bojovať s človekom, ktorý nikdy nevyhrá. “