Placeholder image alternative text.

Khabib poriadne naložil McGregorovi za jeho ranking!

 

Khabib reaguje na ranking Conora McGregora. Ide o rebríček najlepších zápasníkov v histórií MMA. Írsky zápasník tvrdí, že si zaslúži druhé, ak nie prvé miesto.

 

McGregor zverejnil včera status, v ktorom zostavil TOP 4 najlepších zápasníkov MMA v histórií. V rebríčku samozrejme nezabudol umiestniť aj samého seba. McGregor pokladá za najlepšieho zápasníka Andersona SIlvu. Čo sa týka jeho, umiestnil sa hneď na druhé miesto. Argumentoval tento krok takto:

„Moje spektrum zakončení, zápasy v troch váhových kategóriách, status šampióna v dvoch divíziách. Som číslo 2, ak nie číslom 1. Ostávam ešte aktívny, takže kľudne môžem byť číslom jeden do konca kariéry. Ľahko..."

Na ďalších pozíciách umiestnil McGregor zápasníkov Georges St. Pierre a Jon Jones. O Khabibovi Nurmagomedov sa vôbec nezmienil.

Za to dostal vážnu odpoveď od Rusa. "Eagle" uverejnil komentár na Twitteri, v ktorom sa vysmial statusu Íra. Nemožno poprieť, že Khabib dôrazne skóroval McGregora s odkazom na históriu svojich výkonov v každej váhovej divízii, v ktorej pôsobil:

„Odklepal si v pérovej váhe, klepal si v ľahkej váhe, klepal si vo welterovej. Nikdy si neobhajoval titul v UFC či v Cage Warriors.Klepal si častejšie ako GSP, Spider a Bones. Si tak najlepším zápasníkom UFC v histórií Twittera“.