Placeholder image alternative text.

Kedy bude zápas Khabib vs. Gaethje? Dana White prezradil prvé informácie!

 

Zaujíma vás kedy by mohol byť súboj medzi Khabibom a Gaethjem? Šéf najväčšej organizácie MMA na svete Dana White prezradil najbližší možný dátum zápasu. V stávke bude plnohodnotný titul šampióna v ľahkej váhe UFC.

Justin Gaethje (22-2) potvrdil právo titulu šampióna keď porazil minulú sobotu Tonyho Fergusona na UFC 249. „The Highlight“ je od soboty dočasným šampiónom ľahkej váhy a tento titul mu nestačí.

Kedy by mohol byt zápas Khabib vs. Gaethje?

Prezident UFC Dana White v rozhovore pre ESPN prezradil prvú informáciu na tému zápasu Khabiba Nurmagomedovova s Justinom Gaethje. K tomuto stretnutiu môže dôjsť už čoskoro!

„Nazdávam sa, že zápas Nurmagomedov vs. Gaethje sa uskutoční v lete. Neviem, či to bude prvý zápas, ale v naozaj to plánujeme urobiť na ostrove. Jedine že by sa svet nejakým zázračným spôsobom dal znova do normálu. Ale o tom pochybujem.“

 

Khabib Nurmagomedov (28-0) mal 18. apríla bojovať proti Tonymu Fergusonovi na UFC 249. Kvôli pandémii koronavírusu a uviaznutiu v Rusku „Orol“ vypadol z tejto konfrontácie. Prišiel Justin Gaethje, ktorý tým, že porazil Fergusona, narušil plány UFC tak, aby sa Khabib stretol pôvodne s „El Cucuy“.

Fanúšikovia teraz čakajú, kým Khabib bude bojovať proti Justinovi Gaethjovi. Podľa mnohých fanúšikov je Američan jediný , ktorý dokáže poraziť ruského zápasníka.