Placeholder image alternative text.

Junior dos Santos: Som presvedčený, že Brock Lesnar je na dopingu!

Počas posledného gala UFC 226 v Las Vegas, nový šampión v ťažkej váhe, Daniel Cormier (21-1, 1 N / C) knockoutoval šampióna Stipe Miocic (18-3) nvyzval  bojovať bývalého majstra a mediálne známu hviezdu bojových umení v Spojených štátoch - Brocka Lesnara (5-3, 1 N / C). 

Túto situáciu riešil Junior dos Sa ntos (18-5), ktorý bol prekvapený výzvou dvojitého šampióna UFC.

"Návrat Lesnara ma neprekvapuje, Čo ma prekvapilo, je Cormierovo správanie. Majster dvoch hmotnostných divízií, ktorí zažili najkrajšiu chvíľu v jeho kariére a náhle chce dostať do klietky Brocka Lesnara. Vlastne som toto správanie nepochopil. Bol som šokovaný celou situáciou. Cele tobolo divadlo. Bolo to trochu vtipné.

Sledoval som novú tlačovú konferenciu a Cormier vysvetlil, že Brock Lesnar sa predáva veľa na PPV. Takže to bude záapas, ktorý pre neho bude znamenať veľké prachy. "

Brazílčan tiež naznačil odvážne témy, že Lesnar opäť fičí na zakázaných látkach. 

"Ten chlap nič neprispieva. Podvádza. Jedinou výhodou, ktorú prináša do UFC, je skutočnosť, že ho ľudia budú pozerať, budú zvedaví, čo sa s ním stane."

Ale viem, že športovci, ktorí používajú pomocné latký, sa ich nemôžu vzdať. Nevytvárajú prirodzene toto množstvo testosterónu, nevyrábajú HGH v množstve, ktoré by mali a nevyrábajú iné hormóny. Potrebujú podporu na súťaž na najvyššej úrovni. Nemôžu to bez toho urobiť. Neviem, aká bude stratégia, ale som si celkom istý, že Lesnar nebude čistý. "