Placeholder image alternative text.

Junior dos Santos o svojom zdravotnom stave: Mohol som umrieť!

 

Bývalý šampión ťažkej váhy UFC, Junior dos Santos sa aktuálne pripravuje na duel s Curtisom Blaydesom, ktorý bude zápasom večera na gala UFC v Raleigh. Teraz sa však vyjadril k súboju aký zvádzal na nemocničnom lôžku...

„Cigano” porozprával o infekcií nohy, ktorá ho vylúčila zo zápasu s Alexandrom Volkovom na UFC v Moskve. Brazílčan vypadol z tohto stretnutia pre zdravotné dôvodov a jeho miesto nahradil Greg Hardy.

Ako sám potvrdil, infekcia nohy bola pre jeho zdravie veľmi ohrozujúca. Dos Santos mohol prísť dokonca o nohu, či zomrieť.

 

„Bolo to extrémne vážne. Strávil som týždeň v nemocnici, myslel som si že mi len vyčistia infekciu a budem môcť zápasiť s Volkovom... ale lekár mi povedal, že vôbec netuším aké vážne to je. Povedal, že som mal šťastie, že som šiel hneď do nemocnice, pretože, ak by som to neurobil, skončil by som na JISke.

Mohol som prísť o nohu a dokonca umrieť. Prvá myšlienka, ktorá ma napadla, bola moja rodina a deti. Cítil som sa zdravý, silný. Pripravoval som sa na zápas a zrazu prišiel takýto nečakaný úder. Som rád, že je to už za mnou“.