Placeholder image alternative text.

Jorge Masvidal pred zápasom s Nate Diazom: Bude to najtvrdší zápas v histórií UFC!

 

Jorge Masvidal (34-13), ktorý už sa 2. novembra stretne na gala 244 v New Yorku s Natom Diazom (19-11) povedal, čo si myslí o tomto zápase.  

„Dali mi niekoľko mien, medzi ktorými bol aj Usman. Povedal som, že okey, môžeme urobiť tento zápas, ale Usman odstúpil. Vtedy sa vyjadrili, že mu zoberú opasok, ak nebude zápasiť a v tom sa objavil iný zápas – s Natom Diazom.

V tom čase Usman zavolal a chcel zápas zobrať. Dozvedel sa však, že je už neskoro a zápas zobral Nate Diaz. Takto to bolo. Teraz máme najtvrdší zápas v histórií UFC.“

Okrem toho, že zápas s Diazom nebude titulovým zápasom, podľa Masvidala to bude súboj dvoch najtvrdších zápasníkov UFC. V hre bude opasok BFM, čiže voľným prekladom – opasok o „najväčšieho skur..syna v hre“.

"Je to zápas o niečo viac ako o titul. Boli tu už takí, ktorí mali opasok, boli šampiónmi, boli skutočnými bulldogmi. Ale teraz si myslia, že v tejto pozícií môžu niečo získať len rozprávaním. Nate a ja toľko toho nenahovoríme. Ani ja, ani on sme o sebe nenahovorili špinavé reči a predsa k tomuto zápasu dôjde. Je to najlepšie predávajúci sa zápas v tomto roku. Vypredali sme halu a nemuseli sme vypúšťať reči o našich matkách a využívať všetky tieto nezmysly".