Placeholder image alternative text.

Jon Jones: Žiaden človek na svete ma nemôže zraniť tak, ako ma zranil život!

 

Jon Jones (23-1 1 N/C)  bude brániť svoj opasok v poloťažkej váhe v súboji s Anthonym Smithom (31-13), ku ktorému dôjde v sobotu 2. marca na gala UFC 235 v Las Vegas. „Bones“ za posledné mesiace prežil emocionálne výkyvy.

Bones“ v roku 2017 prišiel o matku, ktorá bola dlhodobo chorá na cukrovku a choroba jej spôsobila závažné komplikácie zdravotného stavu. Neskôr mu bol odobratý opasok v súboji s Danielom Cormierom po dopingovej afére. Jones sa čoraz viac dostával do problémov. Zakázané látky, nehoda v ktorej zrazil tehotnú ženu, neustále opletačky so zákonom...

To všetko spravilo z Bonesa  takú silnú osobu, že žiadny človek na svete mu neudelí väčšiu ranu, akú mu dal život. 

"Každý šampión má svoje príbehy a moje sú ťažké. Ja určite môžem za to, že je môj život takýto. Urobil som to sám. Ale bez ohľadu na to, či sú okolnosti priaznivé, alebo nie som tu, aby som vyriešil túto výzvu.

Stratil som svoju matku, bol som zbavený môjho titulu, bol som suspendovaný. Spadol som na dno . Neexistujú žiadne slová na vyjadrenie. Ale nemôžete sa vzdať. Musíte len veriť, že na druhý deň vyjde slnko, že takýto deň je stále možný.