Placeholder image alternative text.

Jon Jones sa vzdáva opasku UFC!

 

Jon jones sa vzdáva titulového opasku UFC. Američan povedal dosť, keď počúval komentáre od Dana Whita na tému jeho zápasu s Francisom Ngannou.

Novým zápasom o titul šampióna bude duel Dominick Reyes vs. Jan Błachowicz. Čiže dvojica zápasníkov, ktorí chceli bojovať s Američanom.

Rozhodnutie Jona Jones o odovzdaní opasku je podmienené komentármi Dana White, ktoré Bones považuje za nepravdivé. Vzťahujú sa na rokovania, ktoré Američan viedol o možnom súboji s ťažkou váhou Franci Ngannou.

White tvrdí, že Jones chcel nehorázne peniaze za vstup do klietky s Kameruncom. Poukazoval na textové správy, ktoré zjavne neboli nikdy odoslané. Jon Jones sa pri pohľade na to, ako šéf UFC dehonestoval jeho povesť, rozhodol nechať titulový opasok a zamerať sa na úplne iného zápasníka - šampióna strednej váhy Israela Adesanya.

Na Twitteri vzerejnil príspevok: 

„Reyes vs Jan Błachowicz o titul šampióna v ťažkej váhe. V súčasnosti nemám nič z toho, ak by som bojoval proti niektorému z nich. Dajte mi vedieť, či ste v roku 2021 pripravení na zápas s Izraelom Adesanyom. Dúfam, že za to budete môcť zaplatiť. “