Placeholder image alternative text.

Jon Jones sa po prepustení priznal, že má problém s alkoholom!

 

Aktuálny šampión UFC Jon Jones (26-1, 1 N/C) zverejnil vyjadrenie po prepustení z väzenia, do ktorého sa dostal pre jazdu pod vplyvom alkoholu a použitia strelnej zbrane. „Bones“ sa priznal, že ma problém s alkoholom.

Jones bude teraz musieť stráviť štyri dni v domácom väzení. Odrobiť 48 hodín verejnými prácami, či zaplatiť pokutu vo výške 500 dolárov. Okrem toho bude musieť šampión UFC ísť do 90-dňového programu pre závislých. A aby si opäť sadol za volant, Američan si bude musieť nainštalovať zariadenie na kontrolu triezvosti.

Tu je jeho vyjadrenie, ktoré zverejnil pre svojich fanúšikov: 

"Keď sa všetci snažíme pochopiť a čeliť stresu neistoty spojeným so súčasným stavom sveta, chcem vyjadriť svoje poľutovanie nad tým, že som sa opäť stal zdrojom negatívnych správ.

Som sklamaný, že som sklamal ľudí, ktorých ma najviac zaujímajú - moju rodinu, priateľov a fanúšikov. Dnes ráno som sa dohodol s Albuquerque DA's. Beriem plnú zodpovednosť za svoje činy a viem, že mám dosť práce, ktorá súvisí s mojím nezdravým postojom k alkoholu.

Venoval som veľa času a energie budovaniu môjho imidžu v médiách a nedovolím, aby to všetko zbytočne vyústilo do osobných problémov. Naozaj oceňujem podporu, ktorú dostávam od komunity Albuquerque a od všetkých fanúšikov z celého sveta. Teším sa na ukončenie tejto záležitosti. Ďakujem za všetko. “