Placeholder image alternative text.

Joanna Jędrzejczyk: Chcem bojovať o titul UFC a tento zápas je sľúbený

Bývala šampiónka slamovej váhy UFC, Joanna Jędrzejczyk (15-2) bola hosťom relácia „Tretia strana medaile”  v rádiu, kde prezradila svoje plány v najväčšej organizácií MMA na svete.

Poľka, ktorá sa po dvoch porážkach s Rose Namajunas vrátila na víťaznú šnúru výhrou nad Teciou Torres na júlovej gala UFC on FOX 30, je presvedčená, że ďalší zápas bude o opasok, ktorý sa chystá získať späť. Zároveň Jędrzejczyk pripustila, že nielenže sa zameriava na Rose Namajunas, ale zameriava sa aj proti trom možným súperkám:

Chcem bojovať o titul šampióna UFC a tento zápas je sľúbený. Chcem bojovať o najvyššie tituly. Neviem, či to bude Rose, možno to bude víťazka zápasu Andrade vs. Kowalkiewicz.

"Nesústreďujem sa na rematch s Rose. Mojim cieľom nie je sa hrať. Mojim cieľom je získať titul UFC. Neviem, kto bude šampiónom v čase, keď sa vrátim, takže sa nezaoberám konkrétnym súperom. Chcem získať, čo je moje. To je môj cieľ. "

 

"Po tom, čo sa stalo v minulom roku, začal môj apetít rásť. Možno po opasku v slamovej váhe, budem chcieť niečo viac, možno budem chcieť získať opasok v mušej váhe? Dodala na záver Joanna."