Placeholder image alternative text.

Jan Błachowicz: Budem prvým, kto porazí Jona Jonesa!

 

Najlepší zápasník v Poľsku, Jan Błachowicz (25-8) je presvedčený, že víťazstvo nad Coreyom Andersonom (13-4) na nadchádzajúcej gala UFC Rio Rancho mu zaistí zápas o opasok, patriaci aktuálne Jonovi Jonesovi (26-1, 1 N/C).

Poliak sa popasuje s Andersonom už najbližšiu sobotu. Bude to revanš za zápas, ktorý sa uskutočnil na gala UFC 191. Na body vyhral vtedy Američan. Teraz sľubuje Blachowicz odvetu:

„Som pripravený na päť kôl a viem ako ich odzápasiť  - kedy si oddýchnuť a kedy pridať. Som pripravený na všetko. Chcel by som ukončiť tento zápas v prvom, alebo druhom kole na knokaut, ale uvidíme ako bude. Verím, že udelím KO“.

Podľa Blahowicza víťazstvo nad Andersonom mu zabezpečí zápas o titulový opasok a ešte dodal, že vie ako poraziť – prakticky ešte neporazeného šampióna UFC Jona Jonesa:

„Nechcem teraz hovoriť o Jon Jonesovi, lebo sa sústredím teraz na Coreyu, ale mám pre Jonesa niečo špeciálne a viem, že ho môžem poraziť. Budem prvou osobou, ktorá ho porazí. Ale najprv Coreya Andersona...“