Placeholder image alternative text.

Dominick Reyes: UFC aj ja chceme zápas, problém je Jon Jones

 

Dominick Reyes (12-1) tvrdí, že v roku 2020 sa mu podarí poraziť Jona Jonesa (26-1, 1 N/C), ale problém je jeho súhlas s revanšom.

 

Prvý zápas medzi Jonesom a Reyesom sa uskutočnil 8. februára na gala UFC 247. Vtedy bol úspešnejší „Bones“, ktorého označili rozhodcovia ako víťaza. Súboj bol naozaj veľmi vyrovnaný a podľa mnohých expertov mala ísť výhra na obe strany.

V rozhovore pre MMA Junkie Reyes povedal, že rovnako tak on aj UFC sú otvorené pre usporiadanie revanšu medzi ním a Boneso, ale problém je postoj samotného šampióna:

„Viem, že UFC to chce, aj ja to chcem. Problémom je Jon. Na Twitteri povie, že do toho ide, ale keď dostane zmluvu, už váha. Taký je vlastne Jones.

Náš prvý zápas, to bol súboj psov. Čistý zápas psov. Nemyslím si, že by sa tomu znova upísal. Nemyslím, si, že by sa chcel opäť stretnúť s tými päsťami. On proste tento zápas nechce“.

Reyes verí, že počas prvého zápasu proti Jonesovi sa rozhodcovia mýlili, keď rozhodli o výsledku pre Jonesa:

„No, to bolo kure..tvo. Cítim sa zarmútený. Nesúhlasím s týmto výsledkom. Nie je to tak, že by som to akceptoval, akceptoval som, že ma okradli, a že chcem opakovať zápas s rozhodcami, ktorí sú kompetentnejší.

Som si istý. Na 90% v roku 2020, konečne porazím Jon Jonesa. “