Placeholder image alternative text.

Dana White: Conor McGregor má vo výhľade ďalšieho súpera!

 

Conor McGregor (21-4) pozerá do budúcnosti ďalej než len na ďalší zápas s Donaldom Cerrone, ku ktorému dôjde na januárovej gala UFC 246 v Las Vegas. Prezident UFC, Dana White predstavil zápasníka, na ktorého si írsky zápasník brúsi zuby.

 

White hosťoval v rádiu, kde potvrdil, že chce súboj McGregora s majiteľom opasku BMF Jorgom Masvidalom (36-15). Ír preto vlastne súhlasil s konfrontáciou s Donaldom Cerrone vo welterovej váhe, kde jedným z popredných mien je práve Masvidal:

„Conor mi sám povedal, že určite chce bojovať proti Jorge Masvidalovi. Uvidíme, čo sa stane po jeho zápase s Cerrone", povedal White.

Dana White neprezradil ďalšie plány organizácie na potenciálny súboj McGregor vs. Masvidal , ale pripustil, že Ír sa chce vrátiť na štart čo najskôr po dueli s „kovbojom“.

Jorge Masvidal, ktorý v súčasnosti zažíva boom popularity, neskrýva, že sa teraz zaujíma o zápasy s veľkými menami. Keď už hovoríme o veľkosti, Američan neberie zápas podľa kvality súpera, ale podľa toho, ktorý mu prinesie najvyššiu mzdu.

A práve do tejto kategórie spadá aj zápas s Conorom McGregorom.