Placeholder image alternative text.

Dana White šokovaný informáciami o odchode Amandy Nunes do športového dôchodku!

 

Informácie na tému potencionálneho odchodu do športového dôchodku najlepšej zápasníčky MMA Amandy Nunes, boli pre prezidenta UFC šokujúce. Nie tak dávno zápasníčka informovala, že už nemá v klietke ďalšie výzvy a môže zakončiť svoju kariéru. Dana White nie je presvedčený, že je to dobrý nápad.  

Zabijem ju. Vlastne som povedal v poslednom stretnutí Seanovi Shelbymu a Mickeovi Maynardovi, aby sme urobili pre ňu pérovú váhovku pre ženy. Urobíme to a uvidíme čo ďalej. A teraz hovorí o skončení kariéry?

Viete, čo je úžasné, keď si na to pomyslím? Jej odchod do športového dôchodku nie je dobrý, naozaj ma to štve. Ako vždy vravím, viete, že ak niekto hovorí o odchode do dôchodku, mal by to urobiť ... Výnimkou je jej situácia. Je to ako keď Cormier hovoril o odchode do dôchodku pred niekoľkými rokmi.

Nunes (20-4 MMA) neprehrala v klietke UFC 6 rokov. Na UFC 200 sa stala majsterkou kategórie kohútej váhy, keď porazila Mishu Tate. V tejto divízii obhájila šampionát až 5-krát. Keď vyradila Cris Cyborg, stala sa šampiónkou v mušej váhe. 16 z 20 víťazstiev v kariére vyhrala Brazílčanka pred záverečným gongom.