Placeholder image alternative text.

Cris Cyborg: V UFC som sa necítila slobodná, v Bellatore som šťastná

 

Cristiane „Cyborg” Justino (22-2, 1 N/C) je novou šampiónkou pérovej váhy v organizácií Bellator MMA. Brazílčanka, ktorá mala pred tým zmluvu s UFC povedala o rozdieloch medzi dvoma organizáciami.

Pripomíname, že minulý víkend Cyborg porazila pred záverečným gongom Julie Budd (13-3) v zápase večera na gala Bellator 238 v Inglewood.

 

Brazílčanka zažila poslednú prehru s Amandou Nunes v oktagone UFC. S odstupom času je vďačná za tú prehru, pretože vďaka nej mohla podpísať zmluvu s lepším zamestnávateľom.

„Keď som prišla o ten titul, pri vychádzaní z klietky som sa cítila strašne. Myslím to vážne. Cítila som, čo som stratila. Pamätám si každý detail toho zápasu. Ale viem, že sa všetko deje z nejakého dôvodu. Keby som vtedy neprišla o opasok, tak by som teraz nebola šampiónkou Bellatora. A tu som šťastná. Tam som šťastná nebola... Iba som pracovala a necítila som sa slobodná. Teraz sa cítim tak, ako som sa vždy chcela cítiť“.

Brazílčanka dodala, že sa jej výborne spolupracuje aj s prezidentom Bellatora, Scottom Cokerom.

„Som naozaj rada, že môžem pracovať s Bellatorom. Je to môj nový domov. Moja nová éra. Nemám žiadne problémy, šéf chce spolupracovať so zápasníkmi a nerobí mi žiadne starosti. Som vďačná Scottovi COkerovi, za to, že tu môžem pracovať“.