Placeholder image alternative text.

Conor McGregor sa chce stať majstrom sveta v boxe!

 

Conor McGregor už skúšal svoje schopnosti v boxe na najvyššej úrovni. V auguste 2017 zápasil s Floydom Mayweatherom Juniorom a miestami to bol vyrovnaný súboj.

Teraz McGregor potvrdil, že by chcel s americkým boxerom revanš a určite by vyšiel zo zápasu tento krát ako víťaz.

„Určite chcem ďalší boxerský zápas. Páči sa mi predstava revanšu s Floydom. Myslím si, že by sme si mali dať spolu zápas ešte raz. Komunikujem s ním na túto tému. Keď sme spolu boxovali, začal som dobre bodovať, ale potom začal na mňa vyvíjať tlak a ja som nemal až takú prípravu v boxe, ako mám teraz. Som presvedčený, že v revanši Floyda porazím, ak k nemu dôjde".

Floyd Mayweather nie je však jediným boxerom, s ktorým by sa mohol McGregor stretnúť v ringu. Írský zápasník je pripravený aj na súboj s Mannym Pacquiao aj Paulim Malignaggim. Ak by to nestačilo, Conor chce byť dokonca majstrom sveta!

„Zápasy s inými boxermi by boli tiež v poriadku, Kedysi sme boli blízko toho, aby sme podpísali zmluvu s Mannym Pacquiao. Bola na to ponuka. Ale vtedy som ešte nebol pripravený. Chcem opäť boxovať. Urobím to opäť, chcem získať titul majstra sveta v boxe. Milujem box, naozaj mám rad túto disciplínu“.