Placeholder image alternative text.

Conor McGregor reaguje na víťazstvo Masvidala nad Diazom

 

Írsky zápasník nezápasil v UFC už dlhší čas, jeho hodnota v americkej MMA organizácií rýchlo upadá. McGregor robí čo môže, aby sa na neho nezabudlo...

Conor McGregor reaguje na víťazstvo Masvidala po zápase s Diazom, typicky vyjadrením na Twitteri. Írský zápasník sa veľmi rýchlo obul do súboja Američana a snaží sa neustále verejnosti pripomínať, aby sa náhodou na neho nezabudlo.

 

„Hej Burger King, môžem dostať 3 kúsky so sódou a kurča, prosím? Veľa soli a octu. Ďakujem“.

napísal Conor na sociálnych médiach. 

Celá situácia naráža na vojnu medzi Masvidalom a Leonom Edwardsom po UFC v Londýne. Američan zaútočil na Brita spŕškou úderov. Celú túto akciu spôsobil Angličan, ktorý sa vyjadril k Masvidalovmu víťazstvu nad Tillom, čím urazil jeho hrdosť. O niekoľko dní neskôr Gambred uznal, že Edwards dostal trojdielnu súpravu so sódou z rýchleho občerstvenia.

Takýto súboj sa momentálne zdá nepravdepodobný. Masvidal je po troch veľkých víťazstvách a momentálne sa zaujíma o duel s The Notorious. Gamebred sa zameriava na niekoho z dvojice Usman - Covington. Conor však v UFC dlho nebojoval a jeho kariéra je v súčasnosti známa skôr kontroverziou ako samotným zápasením.