Placeholder image alternative text.

Čo nás čaká tento týždeň na slovenskej scéne?

Tento týždeň si posvietime aj na domácu scénu MMA. Kam za kvalitnými zápasmi?

Na východe ževraj nič nie je... A predsa sa tam koná v piatok 27. apríla FUSION - FN 19!

Pre nezainteresovaných trošku nechápačka...veď naposlaedy to bol EAST pro Fight 10 a zrazu 19? Rozmýšlaš, či ten matroš bol fakt taká kvalita, alebo už nevieš počítať... Našťastie sme tu my, aby sme ti to vysvetlili.... 

Po úspešnom 10. jubilejnom pokračovaní úspešného galavečera s názvom EAST PRO FIGHT,  preskočíme na číslo 19. Tak ako organozátori avizovali bude sa pokračovať v úspešnej sérii FUSION FN. Keď chcete vedieť čo sa zmení okrem názvu, určite si netreba nechať ujsť East PRO Fight series Fusion FN 19.

Opäť v Košiciach 27.apríla.2018 o 17,00 hod sa pre Vás  otvoria brány Angels Arény, ktorá sa stane dejiskom moderných bojov, v štýle MMA, BOX-u, či K1.  Tak si to choď overiť, či na tom východe fakt nič nie je.

 

 

Už po piaty krát  sa predstaví na Slovensku ENFUSION

Seriál 20 turnajov ročne po svete si našiel stabilné miesto v kalendári bojových športov a 28. Apríla 2018 sa fanúšikovia možu tešiť na ďalšie pokračovanie. Holandsko, Thajsko, Anglicko, Portugalsko, Belgicko,Kanada, Španielsko, Abu Dhabi a v neposlednom rade Žilina - to je ENFUSION. Svetovú bojovú show zo Žiliny bude prenášať viac ako 200 televízií vo svete. 
Slovensko bude mať zastúpenie v podobe užšej špičky bojových športov. Štefan Meszaroš, Vladimír Konský, Monika Chocholiková, Tomáš Šenkýr, Michal Helbich, Martin Pacas, Patrik Glézl, Michal Šurin, Milan Paleš, Vladimír Moravčik a mnoho ďalších sa postavia výberu sveta podľa pravidiel kickboxu,boxu, muay thai a Enfusion. 

Ak si chceš vyhtunať zápasy z dobrého miesta, priprav si aspoň 20 eur. Ak by si nebodaj chcel aj niečo pod zub, VIP stôl stojí 500 eur. Nuž za kvalitu sa platí.