Placeholder image alternative text.

Bývalú zápasníčku UFC a Bellatora brutálne zbil jej ex!

 

Bývala zápasníčka dvoch najväčších organizácií MMA Cindy Dandois (15-5) bola brutálne napadnutá svojim ex frajerom. Plánovaný zápas v klietke musela zrušiť.

Dandois zavesila na svojej sociálnej sieti nasledujúci status:

„Z ľútosťou musím oznámiť, že nebudem zápasiť cez víkend na Fightclub Den Haag. Dôvodom je sedem stehov a zlomený nos. Modlím sa za rýchlu rekonvalescenciu. Vrátim sa!“

Dandois popísala celú situáciu v rozhovore s Het Laatste Nieuwsovou.

„Nerešpektoval, že som sa rozhodla odísť a chcela som aby sme ostali len priateľmi. Bola to žiarlivosť. Často sa mi vyhrážal, ale nemyslela som si, že to myslí vážne. Jazva mi zostane na celý život. Dúfam, že sa im podarí narovnať môj nos. Mala som brať jeho vyhrážky vážne od začiatku, ale dúfala som, že sa upokojí. Bola to chyba.

Všetci sme len ľudia a robíme chyby. Dúfam, že si to uvedomí. Nemusí ísť do väzenia. Nech ma len nechá na pokoji, to je všetko. V žiadnom prípade ma to nezlomí. Nie som niekto, kto plače v kúte. Našťastie. Mohlo to skončiť oveľa horšie. “

Belgičanka sa v minulosti predstavila v niekoľkých najväčších svetových MMA organizáciách. Niekoľkokrát bojovala v M-1 Global a Invicta FC. V tejto organizácii zvíťazila dokonca nad Megan Anderson. Okrem toho mala  Dandois účasť aj v organizáciách ako UFC, Bellator, RIZIN a Cage Warriors.