Placeholder image alternative text.

BOX: Ruiz: Joshuu zbijem znova!

 

Andy Ruiz Jr. (33-1, 22 KO) sa pripravuje na odvetu s Anthonym Joshuou (22-1, 21 KO), porazil v 7. kole v Madison Square Garden. Ich druhé stretnutie je naplánované na 7. decembra v Saudskej Arábií.

 

Riuz si je svojim výkonom istý, všetko však zatiaľ naznačuje opak. Potvrdil to aj jeho tréner Manny Robles. ""Andy toho teraz moc nenatrénoval, nejakú dobu som ho nevidel. Ale robí určité veci sám, behá. A máme veľa času, do zápasu bude opäť skvele pripravený".

Dvadsaťdeväťročného zápasníka viac zaujíma ďalší Brit, Tyson Fury. Ten sa totiž pred pár dňami nechal počuť, že šampión momentálne moc tomu tréningu nedáva.

"Ak sa Andy dostane opäť do formy, potom si myslím, že znovu vyhrá. Ale jednu vec viem teraz iste, Joshua momentálne tvrdo trénuje a svoj život obetuje boxu. Ruiz naopak jazdí v drahých autách, navštevuje veľa televízných relácií, zjedol veľa tacos, ale od zápasu nebol v telocvični", vyjadril sa Fury. 

Fanúšikovia vidia na jeho sociálnych sieťach, ako si Ruiz naozaj užíva. Drahé autá, párty...

Nakoniec sa vyjadril aj sám Ruiz: "Ľudia chcú riešiť len to, čo vidia. Ale Instagram nie je všetko. Je ich vec, čo podľa toho usúdia. Možno je to nakoniec aj dobre. Nech si kľudne každý myslí, že nič nerobím, o to viac budú prekvapení. A čo sa týka Furyho. Pokojne mu to ukážem osobne až sa vysporiadam s Joshuom, "zaznelo od súčasného kráľa (podľa opaskov) ťažkej váhy.

Ako všetko nakoniec dopadne?