Placeholder image alternative text.

Anthony Johnson sa chce vrátiť k MMA! Dôvod - zápas s Jonom Jonesom

 

Anthony Johnson ohlásil koniec športovej kariéry po druhom prehratom zápase s Danielom Cormierom. Napriek tomu chce zápasiť so šampiónom poloťažkej váhy.Anthony Johnson ohlásil koniec športovej kariéry po druhom prehratom zápase s Danielom Cormierom. Napriek tomu chce zápasiť so šampiónom poloťažkej váhy.

Johnson a Jones mali už raz medzi sebou zápasiť na UFC 187, ale súboj sa nakoniec zrušil, pretože „Bones“ bol zamiešaný v afére, kde zrazil tehotnú ženu a ušiel.

Od toho momentu ubehlo už veľa času. Nakoniec sa možno predsa len tento súboj uskutoční. Anthony tvrdí, že jedným z dôvodov, aby sa vrátil do klietky je zápas s Jonesom  v ťažkej váhe.

"Jedným z dôvodov na návrat je to, že ak Jon Jones prejde do ťažkej váhy, tak sa vrátim aj ja a budem s Jonom zápasiť. To je jediný chlap, s ktorým chcem zápasiť. Pretože po stretnutí s ním, by som mohol oficiálne povedať, že som vykonal svoju prácu a moja misia je kompletná. Aj keď som nezískal titul, zápasil som s najlepšími z najlepších", povedal Anthony. 

 

Anthony "Rumble" Johnson je veteránom UFC . Na konte má 22 výhier a 6 prehier. Dvakrát sa stretol so súčasným šampiónom ťažkej váhy Danielom Cormierom.