Placeholder image alternative text.

UFC: EDWARDS: "Masvidal nechce so mnou zápasiť".

 

V jednom z posledných vyjadrení Leon Edwards povedal, že by veľmi chcel zápas s Jorgom Masvidalom. Ten však takúto možnosť rázne odmietol.

"Jediný zápas, ktorý ma teraz zmysel je konfrontácia s Masvidalom a to chcem. V UFC chcú tento zápas tiež. Ja to chcem tiež, ale Masvidal s tým nesúhlasí, takže teraz neviem čo bude. Budem pripravený na zápas ešte pred koncom roka. Verím, že k tomuto stretnutiu nakoniec dôjde".

Masvidal niekoľko týždňov dozadu sknokautoval Bena Askrena v piatich sekundách počas gala UFC 239. Po tomto výkone si vsugeroval, že chce dva zápas – s Conorom McGregorom, alebo s Kamaru Usmanom o titul šampióna.

„Neveim, odkiaľ Masvidal berie takú guráž klásť si takéto podmienky. Jeho bilancia je v posledných zápasoch 2-2 a ja mam 8-0. Cítim, že by som mal byť ďalší na zápas o titul. Ale naďalej som pripravený postaviť svoju sériu na ceste ku konfrontácií s ním, aby som dokázal, kto je tu číslo jedna. Zatiaľ sú potencionálny súperi pre mňa dvaja: revanš s Usmanom, alebo Masvidala“, dodal Edwards.