Placeholder image alternative text.

Manažér Khabiba povedal sumu, akú chce za ďalší zápas - je ohromná!

 

Po tom, ako Khabib Nurmagomedov (27-0) obhájil opasok ľahkej váhy, keď porazil Connora McGregora (21-4), jeho sláva doslova explodovala. Nedávne návštevy u prezidenta Ruska Vladimíra Putina, či prezidenta Turecka Tayyipa Edrogana to iba potvdzujú. 

 

Toto uznanie a brilantnosť sa premieta do mediálneho a marketingového sveta. A tým pádom aj rokovania o ďalšie zápasy prebiehajú celkom na inej úrovni, než tomu bolo pred  UFC 229. Potvrdil to aj manažér Ali Abdelaziz:

„Ben Askren, Woodley – žiaden z nich nemá na Khabiba. Nebojím sa ani súboja s Tyronom czy Askrenom. Obával by som sa ak by niekto prišiel a hodil na stôl 50 či 100 miliónov dolárov. Žiaden z týchto súperov by nepriniesol ani 200 000 dolárov.”

„Pozrite sa, chalan, ktorého sme porazili hovoril, že na tom zápase zarobil 50 miliónov. Myslím si, že ako globálna hviezda, ho Khabib už prerástol... Na jednej strane máte človeka, ktorý stretne Putina alebo Erdogana a na druhej strane je človekom, ktorý predáva alkohol v obchode za rohom. Nie sú ani na tej istej planéte! Dobré pre neho, nie je to naše podnikanie, robí to, čo robí. Snažíme sa ísť do Afriky, skúšame iné veci. Nie je to ani len podobná úroveň. "

Koniec koncov, ak budú prachy na stole, môže byť aj revanž. Neviem. Možno fáme revanž zápasníkovi, ktorého sme nedávno zabili. Čokoľvek, z čoho bude mať Khabib veľké prachy. To je už teraz moja práca, nie Khabibova. Khabib stvoril svoje dedičstvo - 11 rokov, 27 zápasov. Teraz prehovoria peniaze. To je všetko."