Placeholder image alternative text.

MAJSTER SVETA V THAJSKOM BOXE NA NOCI BOJOV 8!

 

Už budúcu sobotu sa na Orave chystá športový sviatok, kde si prídu na svoje všetci nadšenci bojových športov! Dokonca sa v hexagone odohrá aj zápas jedinečného typu po prvý krát na Slovensku!

V poradí ôsme pokračovanie gala show NOC BOJOV sa po 3 ročníkoch, ktoré sa konali v ružomberskej Koniarni vracia späť na Oravu. A ako by to bolo, keby hviezdou večera nebol práve rodák z Oravy a to rovno majster sveta?

Diváci sa môžu tešiť na úvodnú časť v podobe piatich finálových zápasov o titulový opasok amatérskej ligy MMA pod značkou KSL. V profi časti sa odohrajú štyri súboje podľa pravidiel MMA a zlatým klincom večera bude zápas svetového šampióna Jozefa „Jokyho“ Janotíka a českého bojovníka Dominika Tábora v kategórií do 70kg.

 

 

Jozef „Joky“ Janotík má na konte 40 zápasov, z toho 36 víťazných a 4 prehry. Medzi jeho najväčší úspech patrí víťazstvo v Hong Kongu, v pyramíde štyroch borcov, kde získal titul svetového šampióna. V súčasnosti trénuje pod vedením Vlada Moravčíka.

Príprava prebieha v domácom Dracula Gyme, cítim sa fajn a ladíme formu na pravidla Thai boxu.
Súpera registrujem, je to šikovný talentovaný fighter. Ja som však na Orave doma“, povedal hrdo thajský bojovník, prezývaný Joky.

 

 

Jeho súperom bude Dominik Tábor z českého klubu Como 3 gym, označovaný za talent roku 2017, v poslednom súboji dokonca poslal do počítania Majstra Európy. Jeho bilancia je 13 víťazstiev, 4 prehry.

Na zápas sa pripravujem s mojím trénerom Martinom Vankou, ktorý mi robí ako fyzickú prípravu tak aj na muay thai v Třinci Como-3 gym. Na zápas sa teším bude to „štípačka“. Je to moja TOP príprava“, dodal len 18 ročný fighter.

 

Ako skutočný bonbónik sa po prvý krát na Slovensku odohrá oficiálny zápas v historickom šerme!

Treba podotknúť, že nepôjde o vopred nacvičené a zohrané súboje, aké môžeme bežne vidieť pri divadelnom a scénickom šerme. Príďte zažiť skutočný šerm v jeho pravej a surovej podobe tak, ako ho robili aj šermiarski majstri v 14.-16. storočí!

 

 

Program doplnia sexi bikiny fitness a o hudobnú stránku sa predstaví raper MOMO, ktorý predstaví svoj nový album WLK.

 

 

Do gala NOC BOJOV 8, zostáva už len pár dni!

Lístky si zakúpite v sieti ticketporta.sk za predpredajové ceny, alebo priamo na mieste

 

***13.10.2018. Športová hala Rabča***