Placeholder image alternative text.

Khabibov otec v kóme! Povzbudivé slová od Conora aj prezidenta UFC!

 

Khabibov otec je v kóme. Slová podpory pre šampióna ľahkej váhy Khabiba Nurmagomedovova poslal okrem iných aj večný súper Conor McGregor a prezident UFC Dana White.

Abdulmanap je v zlom stave. Aktuálne je v Moskve a upadol do kómy. V Dagestane s ním nezaobchádzali správne a objavili sa komplikácie. Vzali ho lietadlom do Moskvy, kde je momentálne vo vojenskej nemocnici. Je tam sám, lebo nariadenia momentálne nepovoľujú návštevy rodiny.

Veľmi povzbudivé slová adresoval Connor Mc Gregor na svojej sociálnej sieti:

 

„Modlím sa za uzdravenie Abdulmanap Nurmagomedovova. Tento muž je zodpovedný za viac majstrovstiev sveta v mnohých disciplínach, ako si myslíme. Skutočný génius! Dnešné správy ma veľmi zarmútili. Budem sa modliť za rodinu Nurmagomedovovcov. “

Tragické správy o Abdulmanap Nurmagomedov komentoval aj šéf UFC Dana White. Američan pripustil, že Khabibov otec mal vždy veľký vplyv na šampióna UFC:

 

„Abudlmanap Nurmagomedov je skutočný umelec v bojových športov a žije s hrdosťou, úctou a cťou. Rovnaké hodnoty vštepil svojmu synovi Khabibovi, ktorý je majstrom sveta. Už v mladom veku bol Khabib skvelým atlétom a zostal ním dodnes. Viem, ako je Khabib blízke pre svojho otca. Znepokojujú ma informácie o jeho súčasnom zdravotnom stave“.