Placeholder image alternative text.

Kedy bude zápas Overeem vs. Harris? Američan prezradil dátum!

 

Kedy sa uskutoční zápas Overeem vs Harris? Zápasník ťažkej váhy UFC Walt Harris (23-7) dúfa, že jeho odložený súboj s Alistarom Overeemom sa presunie na veľmi blízky termín.

Američan si to mal pôvodne rozdať s Overeemom v zápase večera na gala UFC v Portlande, ktorá sa mala uskutočniť 11. apríla, ale akcia bola odvolaná pre aktuálnu situáciu s pandémiou koronavírusu.  

Kiedy bude zápas Overeem vs. Harris?

Podľa Walta Harrisa, ktorý sa vyjadril pre portál MMAjunkie.com, jeho duel bude preložený na 16. mája:

„Počul som, že 16. mája je možný dátum, kedy budeme zápasiť. Overeem je tu. Teraz bol v karanténe, dúfam, že ju zvládne pozitívne. Ale teraz žijeme zo dňa na deň. Nemáme momentálne informácie o zápasoch. Jedného dňa sa môžeme zobudiť a všetko môže byť inak. Všetko pôjde dobre a ďalšie dni sa zmenia. Budem pripravený najlepšie ako môžem. Dúfam, že tento zápas bude. Je pre mňa cťou čeliť Overeeemovi“.

Walt Harris nedávno zažil nielen problémy vo svojej športovej kariére, ale utrpel aj súkromnú tragédiu. Koncom minulého roka bola jeho nevlastná dcéra zavraždená, čo malo za následok jeho rezignáciu z účasti na UFC on ESPN 7, ktorá bola naplánovaná na 7. decembra.

„Z osobného hľadiska je to frustrujúce. Je to o boji, kariére, ale aj o súkromnom živote. Vo svojom živote som prešiel mnohými rôznymi vecami. Ale myslím si, že Boh to všetko robí za nejakým účelom, takže s tým všetkým musím žiť".