Placeholder image alternative text.

Floyd Mayweaher Jr o súboji s Khabibom: Iba podľa mojich pravidiel!

 

Zápas Floyda Mayweathera Juniora podľa pravidiel MMA? Vypadá to, že tak ľahko k tomuto zápasu nedojde. Americký boxer uznávaný za najlepšieho v histórií v poslednom rozhovore s TMZ Sports priznal, že padol návrh, aby sa zápas s Khabibom Nurmagomedovom (27-0), odohral podľa pravidiel MMA. Mayweather však vidí tento duel celkom inak. 

„Money” priznal že bola propozícia konfrontácie s Rusom podľa pravidiel MMA, ale Američan dal jednoznačné vyhlásenie, že bude bojovať iba v boxerskom zápase:

„Prišli za mnou hovoriť o zápase s Khabibom. Khabib ma vyzval na súboj, nie ja jeho. Povedal, že sa tento zápas musí odohrať v klietke, a ja som im odpovedal: Ukážte mi kedy Khabib zarobil v klietke 9 miestnu sumu. Ak nezarobil, nie je rozhodujúcou stranou v tejto diskusii. A v tejto diskusii som stranou ja. Takže ak si to chce so mnou rozdať, musí vkročiť do môjho sveta. Môj svet, moje pravidlá".

Musí byť boxerom. Som Floyd „Money” Mayweather Junior. Aj keď k tomuto zápasu nedojde, cítim sa pohodlne. Mám perfektný život,  mám dom v LA. Som športový dôchodca a stále sa teším veľkému životu".