Placeholder image alternative text.

Dan Hardy sa chce vrátiť do klietky UFC!

 

Dan Hardy (25-10, 1 N/C) sa zaujíma hlavne o analyzovanie zápasov v UFC a podieľa sa aj na produkcií gala šou amerického giganta. Aj keď nezápasil už vyše osem rokov, v hlave mu momentálne víri myšlienka o návrate do klietky UFC.

Naposledy komunikoval s ESPN, kde potvrdil svoju chuť vrátiť sa do oktagonu a prezradil aj dvojicu potencionálnych súperov, s ktorými by si to chcel v klietke rozdať.

Hardy skončil so športom v roku 2013, kedy mu diagnostikovali veľmi zriedkavú chorobu srdca, známu ako Wolff-Parkinson. Po rokoch bol našťastie Angličan vyliečený tu pramení jeho chuť vrátiť sa späť do boja.  

„Predovšetkým som teraz analytikom. Som komentátorom, takže nechcem zápasiť s niekým, kto chce ísť do zápasu o titul. Nezaujíma ma nejaký ranking v rebríčku, takže nepotrebuje bojovať s niekým z čela tabuľky.

Ale sú ľudia, s ktorými som sa rozprával o zápase. Samozrejme je to Donald Cerrone, ktorý sa nachádza na poprednom mieste a ktorý by bol skvelým súperom. Druhým zápasníkom je Anthony Pettis. O zápase som sa rozprával s Paulom Felderom a on sa rozprával s Pettisom na túto tému. Je to zápas, ktorý by sme chceli obaja“.