Placeholder image alternative text.

Čoskoro sa dozvieme miesto UFC 249. Gala predsa len bude v USA!

 

Všetko poukazuje na to, že čoskoro sa dozvieme viac detailov ohľadom najbližšej gala UFC 249. Podujatie sa s najväčšou pravdepodobnosťou uskutočni v USA.

Ako informoval Ariel Helwani z portálu ESPN, v najbližších dňoch bude známe nové miesto, kde sa uskutoční gala UFC 249. Presné miesto ešte nie je známe, ale novinár prezradil, že to bude západné pobrežie Spojených štátov.

Fakt, že k realizácií gala UFC 249 je naozaj blízko potvrdil aj prezident organizácia Dana White. Taktiež potvrdil aj informáciu, že akcia sa uskutoční bez účasti šampióna ľahkej váhy Khabiba Nurmagomedova (28-0)

V zápase večera by sa mal stretnúť Tony Ferguson (25-3) s Justinom Gaethje (21-2). Zmluva však ešte nie je podpísaná oboma stranami. Sám „El Cucuy“ povedal, že kontrakt podpíš až potom, čo bude známe miesto podujatia. Ferguson aktuálne trénuje v Kalifornii, takže západné pobrežie bude pre neho výhodné.  

Očakáva sa, že v novej likalizácií sa uskutoční viacero najbližších akcií pod záštitou najväčšej MMA organizácie na svete.