Placeholder image alternative text.

Baby by mali trénovať MMA! Dôvodom je aj tento prípad z Kansasu!

 

Alexandra Rosa Florez sa ocitla vo veľmi nepríjemnej situácií. Všetko zdokumentovala a podelila sa o to na sociálnych sieťach.

Ako sa to celé začalo:

 

Tréningy Jiujitsu ma zachránili pred udusením, keď ma napadol jeden muž. Ušedrila som pár úderov, on bol tri krát väčší ako ja. Dala som mu aj koleni…  vďaka, Muay Thai. Cítim sa dobre. Potom prišli policajti (ja som ich nevolala) a začali sa ma na všetko vypytovať. Opýtali sa ma, či chcem podať obvinenie. Odmietla som. Bolo by to z mojej strany asi zlé, keďže ja som neutrpela žiadne zranenia. 

Chalan, ktorý na mňa zaútočil ostal na noc v nemocnici.

Prosím prestaňte nás podceňovať. Prestaňte si myslieť, že môžete na baby slovne útočiť. Prestaňt si myslieť, že môžete baby obchytkávať.  Prestaňte si myslieť, že máte právo udrieť dievča.

Bola som doma u môjho priateľa, ktorý býva v Los Angeles. No a brat môjho priateľa (ktorý ma 50 rokov) a jeho žena prišli na vianočný obed. Začal mi hovoriť, aby som sa prestala stýkať s jeho bratom a nazýval ma sukou.

Zo začiatku som ignorovala jeho narážky. Na tvári mal provokačný úsmev a stále sa na mňa pozeral.

Jeho žena mala už toho dosť, povedala mu, že je kretén, postavila sa a odišla. On šiel tiež, keď sa zrazu zase vrátil do jedálne. 

Znova ma niekoľko krát nazval štetkou, lebo sa stretávam s jeho bratom. 

Chytil ma za tričko a ja som sa vrátila späť. Vzdialila som sa od neho, aby som ho mohla dva krát udieť.. Zdvihol päsť a vrhol sa na mňa. Znova som ho udrela. Chytil ma snažil sa ma udusiť, ale napadla som ho kolenom.

Zase na mňa útočil. Udrela som ho, chytila jeho plášť, a potom ho znova udrela kolenom. Zvalila som ho posledným úderom. 

 

 

Veľa ľudí jej čin odsúdilo. Žena používala svoje zručnosti, ktoré získala počas tréningu, v sebaobrane. Rozhodla sa zdieľať jej príbeh na svojom profile. Takéto situácie by mali byť zverejnené, aby sa ukázalo, že bojové umenie môže byť kedykoľvek veľmi užitočné. Niekedy môžu zachrániť dokonca život.